Ekonomi

BankPozitif 1 milyar 257 milyon TL aktif büyüklüğüne ulaştı

BankPozitif, yılın üçüncü çeyreğinde 1 milyar 257 milyon TL aktif büyüklüğe ulaştığını açıkladı. BankPozitif Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kork, “Yeni nesil bankacılık ekosisteminin en güçlü oyuncularından biri olma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin gücüne ve geleceğine inanarak yatırımlarımızı büyütüyoruz.”

Şirketten yapılan açıklamada BankPozitif’in kurulduğu günden bu yana Türk ekonomisine 7,4 milyar dolar tutarında kredi sağlamayı başardığı belirtildi. Açıklamada, bankanın belirtilen dönemde perakende, ticari, yatırım ve Fintech bankacılığı alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını kesintisiz olarak karşıladığı kaydedildi.

‘TÜRKİYE’NİN GÜCÜNE VE GELECEĞİNE İNANARAK YATIRIMLARIMIZI BÜYÜTÜYORUZ’

BankPozitif Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kork, yaptığı açıklamada, “BankPozitif 24 yaşında. Çok şükür Türkiye ile birlikte büyüyor. Verdiğimiz desteğin hız kesmemesi bankamız için gurur kaynağı” dedi. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutladığımız bu dönemde ülkemize BankPozitif Cumhuriyetin 2. yüzyılında da ekonomiye desteğimizi sürdüreceğiz. Ekonominin en güçlü oyuncularından biri olma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Yeni nesil bankacılık ekosistemi. Türkiye’nin gücüne ve geleceğine inanarak yatırımlarımızı büyütüyoruz. Yatırımdan ticarete, dış ticaret finansmanından bireysel finansal analize kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. “Bankamız hizmetlerini yeni nesil bankacılık ekosistemi ile geliştiriyor. yapay zeka, nesnelerin interneti, blok zinciri ve büyük veri analizi gibi yenilikçi teknolojiler” dedi.

haber-cayirova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu