Haber

Ersan Şen Siyasete Giriyor: Katılacağı Partiyi Açıkladı

Tartışma programlarının en popüler ismi ünlü avukat Prof. Dr. Ersan Şen, YETERLİ Partisi’nden ayrılan Yavuz Ağıralioğlu’nun kurduğu partide görev alabileceğini duyurdu.

Ersan Şen hem yaptığı açıklamalarla hem de karıştığı davalarla sık sık gündeme geliyor.

Son depremde 35 kişinin hayatını kaybettiği Ezgi Apartmanı’nın firari şüphelisinin avukatı Şen’in olması tepkilere neden oldu.

Sözcü TV’de Ersan Şen’le program yapan gazeteci İsmail Saymaz, kendisine, “Duyduğum kadarıyla yerel seçimlerden sonra kurulacak bir parti Ersan Şen ile görüşmüş. Doğru mu diye soruyorum kendisine? ” Şen, sözlerinin ardından konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Sayın Yavuz Ağıralioğlu beğendiğim bir insandır. Gerçek bir Türk milliyetçisidir. Tanıştığımız doğrudur. Şu anda trend anketi yapıyor. Kurduğu partiyi, adımlarını duymadım. Varsa eğer. Bir çalışma ortamı ve birlikte hareket etme şansı var, bunu değerlendireceğiz. Ben Türk milliyetçileri, “Ben Atatürk milliyetçilerinin mümkün olduğunca tek cephe altında toplanmasını isteyenlerdenim. Bu ülkede bunun olabileceğini düşünüyorum. Mümkün, onlar bu ülkeyi seven insanlar. Yavuz Bey’le de görüşmemiz oldu. Bazı konuları konuşup değerlendirdik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu